Tüm, macera türü diziler (1-150)
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Dram, Macera
Yapım Yılı: 2019 / Devam ediyor
Bölüm süresi: 43 dk
Kategori: Yabancı
Dizinin kahramı Tokyo’ da finans uzmanı olarak çalışmaktadır. Büyük babası Meksika’ da büyük bir kartelin başındadır. Büyük babasının vefaatı sebebi ile Meksika’ ya gitmesi ve kartelin başına geçmesi gerekmektedir. O’ da gereğini yapar ve Meksika’ ya gider. Ancak işler düşündüğünden daha zorludur. İki zorlu rakiple mücadele etmek ..
Killjoys
8.1
IMDb Puanı
Ülke: Kanada
Tür: Bilimkurgu, Macera
Yapım Yılı: 2015 / Devam ediyor
Bölüm süresi: 43 dk
Kategori: Yabancı
Dizimizde, galaksiler arası savaşta tarafsız kalmayı tercih etmiş olan üç kahramanımız var. Cesur ama bir o kadar da eğlenceli olan bu üçlü savaş esnasında sivillere zarar verenleri yakalamak için uğraşmaktadır. Dizide farklı yaşam tarzları, demografik ve ekonomik sistemlere sahip bir çok gezegen bulunmaktadır.  Bilim kurgu türündeki dizide Tamsen McDonough, Thom Allison ..
Vikings
8.6
IMDb Puanı
Ülke: ABD
Tür: Dram, Macera
Yapım Yılı: 2013 / Devam ediyor
Bölüm süresi: 43 dk
Kategori: Yabancı
8. ve 11. yıllar arasında Norslar olarak bilinen Vikingler Kuzeybatı Avrupa’ nın birçok köşesini fethederek tarihe damga vururlar. Savaşçı ve barbar olarak bilinen Vikingler denizlerin hakimidir. Birbirinden cesur savaşçıları sahip olan Norslar sadece Karadenizle kalmayıp İran’ a kadar sınırlarını genişletmişlerdir.  Viking dizisi gösterilmeye başlandığı ilk andan itibaren izl..
Doctor Who
8.9
IMDb Puanı
Ülke: İngiltere
Tür: Bilimkurgu, Macera
Yapım Yılı: 2005 / Devam ediyor
Bölüm süresi: 43 dk
Kategori: Yabancı
İlk olarak 1963-1989 yıllarında klasik serisi yayınlanmıştır. İkincisi ise 2005 yılında modernize edilerek tekrar yayınlanmaya başlanmıştır. Doctor who türkçe kaşılığı ‘doktor kim’ dir ve bu dizi bir ingiliz bilim kurgu dizisidir. Dizimizin kahramanı Doctor kendisini bir zaman yolcusu olarak tarif etmektedir. Uzayda ve zamanda yolculuk ederek tüm canlılara yardım ve barış götüren bir..
Sherlock
9.3
IMDb Puanı
Ülke: İngiltere
Tür: Aksiyon, Dram, Macera
Yapım Yılı: 2010 / Devam ediyor
Bölüm süresi: 43 dk
Kategori: Yabancı
Gizem dolu bir dünyanın içine girmeye hazır mısınız? Sherlok karakterine bu seride Benedict Cumberbatch can vermekte. 1976 yılı doğumlu olan Benedict Cumberbatch’ ın anne ve babası da oyuncudur. Anne ve baba oyuncu olunca kendisi de küçük yaşlarda tiyatroya merak salar. Eğitimini de tiyatro üzerine yapan Benedict Cumberbatch Sherlok karakteri ile kısa sürede geniş bir hayran kitlesi edinm..
Game of Thrones
9.4
IMDb Puanı
Ülke: ABD
Tür: Dram, Fantastik, Macera
Yapım Yılı: 2011 / Devam ediyor
Bölüm süresi: 43 dk
Kategori: Yabancı
Yedi krallığın bulunduğu, mevsimlerin anormal derecede ve uzun sürdüğü farklı bir dünyaya hoşgeldiniz. Bu yedi krallığın korunduğu Starklar kalesinde tuhaf güçler bir arada toplanmaktadır. Yedi krallık adı verilen bu diyarda taht kavgaları, entrikalar, ihtiraslı aşklar, bir ömür süren kışlar mevcuttur. Deli Kral lakaplı Aerys tahttan indirilir. Yerine Barahteon soyundan Robert get..
Çevrimiçi
Yukarı Geri Dön