Tüm, romantik türü diziler (1-150)
Love Alarm
7.5
IMDb Puanı
Ülke: Güney Kore
Tür: Dram, Komedi, Romantik
Yapım Yılı: 2019 / Devam ediyor
Bölüm süresi: 43 dk
Kategori: Asya
Bir uygulama düşünün ki 10 metre yakınızdaki birinden hoşlanırsanız veya biri sizden hoşlanırsa uyarı veriyor. İşte bu uygulamanın diziye adını veren Love Alarm. Bunun güzel bir uygulama olduğunu düşünebilirsiniz. Güzelliklerinin yanında bir sürü kaosu da beraberinde yaşatmaktadır. Özellikle lise öğrencileri tarafından kullanılan bu uygulamanın gençlere yaşattı..
Meteor Garden
8.4
IMDb Puanı
Ülke: Çin
Tür: Dram, Romantik
Yapım Yılı: 2018 / Devam ediyor
Bölüm süresi: 43 dk
Kategori: Yabancı
Sharon Mao zengin aile çocuklarının gittiği bir üniversitedir. Shan Cai ise bu üniversitede okuyan ancak ailesi zengin olmayan tek öğrencidir. Bu durumundan dolayı okulda alay konusu olmakta ve hor görülmektedir. Okulda F+ isimli bir grup mevcuttur. Bu grup zengin bazı ailelerin varislerinden oluşmaktadır. Liderliğini Dao Ming Si’ nin yaptığı grubun diğer üyeleri ise Dao Ming Si, Hua Ze Lei,..
Poldark
8.6
IMDb Puanı
Ülke: İngiltere
Tür: Dram, Romantik
Yapım Yılı: 2015 / Devam ediyor
Bölüm süresi: 43 dk
Kategori: Yabancı
Dizinin başrol karakteri olan Ross Poldark cinayet ve hasar verme suçu ile suçlanmakta ve mahkemeye çıkarılmaktadır. Bir yandan masumiyetini ispatlamaya çalışırken bir yandan da toplumdaki, saygınlığını ve parasını da yitirmemeye çalışmaktadır. Ülkenin ekonomisinin iyi gitmemesi sebebi ile kaos ve kargaşa yaşanmaktadır. Sokak çeteleri büyük bir tehdit oluşturmaya başla..
The Affair
8.0
IMDb Puanı
Ülke: ABD
Tür: Dram, Romantik
Yapım Yılı: 2014 / Devam ediyor
Bölüm süresi: 43 dk
Kategori: Yabancı
Dizide bir sahil kasabasında karşılaşan Noah ve Allison’ un yasak aşkı konu ediliyor. Bu açıdan baktığınızda bir sadakatsizlik hikayesi gibi görünse de aslında evli bir çiftin bozulan düzenlerinin arasından yeşeren bir aşkı her bireyin gözünden farklı bir biçimde aktarıyor. Dizide zaman zaman cinayetlere de tanık olacaksınız.   Gizem ve dram türünün..
Friends
9.0
IMDb Puanı
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Romantik
Yapım Yılı: 1994 / Devam ediyor
Bölüm süresi: 43 dk
Kategori: Yabancı
Friends dizisi birbirinden çok farklı altı arkadaşın başlarından geçen günlük olayları konu alır. Bu kişilerin kendi içlerinde yaşadıkları ile çevresindekilerle olan ilişkileri komedi halinde seyirciye anlatılıyor. Rachel Green aşık olmadığı biriyle evlenmek üzereyken son anda vazgeçip arkadaşı Monica’ nın yanına taşınır. Monice ve Rachel Green çocukluk arka..
Çevrimiçi
Yukarı Geri Dön