Tüm, korku türü diziler (1-150)
Creepshow
6.9
IMDb Puanı
Ülke: ABD
Tür: Korku
Yapım Yılı: 2019 / Devam ediyor
Bölüm süresi: 43 dk
Kategori: Yabancı
Korku ustalarında bir araya getiren dizide beklenildiği üzere oldukça korkutucu ve ilginç. Dizinin her bir bölümü farklı bir hikayeyi anlatmakta. Aynı isimli filmden mükemmel şekilde diziye uyarlanmış bir yapıt. Genel olarak Büyük tüylü canavarlardan, sincap böceklerinden, mezarlardan sarkan guohuslara kadar ürkütücü ve titretici temalar mevcut. Korku san..
Van Helsing
7.9
IMDb Puanı
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Fantastik, Korku
Yapım Yılı: 2016 / Devam ediyor
Bölüm süresi: 43 dk
Kategori: Yabancı
Van Helsing insanları kötülüklerden kurtarmak için dünyaya gelmiştir. Ancak bazıları Onun bir katil olduğunu düşünür. Vatikan bu canavar avcısını Transilvanya’ya göreve gönderir. Görevi ise Draculayı durdurmaktır. Ancak burada yardıma ihtiyacı olacaktır. Bu sebeple prenses Anna Valerious ile güç birliği yapacaklardır. Ortak istekleri Draculayı yok etmektir..
Ülke: ABD
Tür: Dram, Korku, Mini, Suc
Yapım Yılı: 2015 / Devam ediyor
Bölüm süresi: 43 dk
Kategori: Yabancı
Lizzie Borden Took An Ax isimli sinema filminin beğenilmesi üzerine dizi olarak uyarlanmış halidir. Lizzie Borden Chronicles’ in babası ve üvey annesi cinayete kurban gitmiştir. Lizzie Borden Chronicles bu davada tartışmalı şekilde beraat eder. Bu korkunç cinayet ve beraat sonrasında gelişen olayları konu etmektedir. Ailesinin ölümü ve yaşananlardan sonrasında miraslarını almak için avu..
Çevrimiçi
Yukarı Geri Dön