Sex Education
2019 -
IMDb: 8.7
0
Otis anne babası sex terapisti olan 16 yaşında bir ergendir. Anne babasını gözlemleyerek okulda bir sex tavsiyeleri vermeye başlıyor. İlk sebebi anne babasının sex terapisti olmuş olması olsa da ikinci sebebi de okulun asi kızı Maeve’ dir. Otis ailesinin mesleğinden utandığı için çoğu yerde gizleme gereği duyuyor. Sex terapistinin çocuğu olmasına rağmen Otis utangaç karakteri ile dikkat çekiyor. Maeve’ nin ailesi maddi sıkıntılar yaşamaktadır. Maeve bu durumu kullanarak gelir sağlamayı kafasına koymuştur. Maeve Otis’ popülerliğini kullanarak iş yapmayı teklif ediyor. Maeve okulda oldukça popülerdir oysa Otis in böyle bir durumu söz konusu değildir. Böylelikle cinsel konularda sıkıntı yaşayan öğrencileri Maeve Otis’ e getirir. Otis bu öğrencilerin cinsel sıkıntılarına çare bulmaya çalışır. Zaman içinde Otis Maeve’ ye ilgi duymaya başlar. 

Ocak ayında gözterimine başlanan İzgiliz drama komedi dizisi Sex Educatiın, her bölümde işlediği farklı konularla, bu konuları izleyicilere eğlenceli ve çerez tadında anlatmasıyla kafanızı dağıtmanızı sağlayacak keyifli bir dizi. Size ilk bakışta gençlik dizisi gibi görünse de aslında birçok yetişkin hayranı olan dizidir. Yetişkin gündemindeki birçok konuyu da işleyen dizi ayrıca eşcinsel ve bastırılan cinsel konuları da işlediğinden hayranları tarafından takdir topluyor. İlk sezonun ardından aldığı yoğun ilgi sebebi ile devam etme kararı verildi ve diğer sezonları geldi. IMDB’ den aldığı 8.4 lük puanla da ne denli başarılı olduğunu bir kez daha kanıtladı.

Her bölümde farklı bir karaktere yoğunlaşarak farklı bir hikayeyi işleyen diziye, eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız bir göz atmanızda fayda var. Belki siz de milyolarca hayranlarından biri olacaksınız. 

ÜLKE ABD
SEZON 3
BÖLÜM 24
TAKİPÇİ 0
ORTALAMA SÜRE: 43:00
TOPLAM SÜRE: 16:48:00
Sezonlar ve Bölümler
Tartışma Alanı & Künye
Sex Education hakkında düşüncelerinizi belirtin.
 
Bu dizi hakkında hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan sen ol.
Çevrimiçi
Yukarı Geri Dön