Pandora
2019 -
IMDb: 6.3
0
Hiç beklemediği bir şekilde ailesini kaybeden Jax huzuru Earth's Space Training Academy'e kaydolunca bulacaktır.  Bu akademide dünya dışı tehditlerle savaşmaları için özel eğitimli askerler yetiştirmektedir. Jax bu akademide geçireceği günlerde hem ailesinin bilinmeyen sırlarıyla yüzleşecek hem de belki de dünyanın son umudu olan bir projede yer alacaktır. 

Pandora dizisinin çekimleri Bulgaristan’ın Sofya kentinde yapılmıştır. Dizinin yapımcıları Steve Kriozere, Mark Mark A. Altman, Thomas Thomas P. Vitale, Chris Philip, Karine Martin’ dir. 2199 yılında geçen dizi ABD menşeli CW kanalının en dikkat çeken yapımlarındandır. Çizgi roman karakterlerine ait dizilerle ün yapmış olan kanal, bu dizi ile bilim kurgu türünde de kendini ispatlamıştır. Oldukça yüksek bir bütçe ile çekilen dizide Jax isimli karakterin başından geçen trajik olayları konu etmekte. 

Priscilla Quintana, Raechelle Banno, Oliver Dench, Ben Radcliffe, John Harlan Kim, Martin Bobb-Semple, Banita Sandhu, Noah Huntley dizide karakterlere hayat vererek oyunculuk becerilerini sergilemiştirler. Yapımcı kadrosunda ise Mark A. Altman ve Steve Kriozere yer almakta. Oldukça yüksek bütçeye sahip dizide güvenilir yapımcılar eklendiğinde ortaya gerçekten iyi bir iş çıkmış diyebiliriz. IMDB’ den 3.7 gibi düşük bir puan alabildiyse de izleyici tarafından oldukça beğenildi.

ÜLKE ABD
SEZON 2
BÖLÜM 23
TAKİPÇİ 0
ORTALAMA SÜRE: 43:00
TOPLAM SÜRE: 16:06:00
Sezonlar ve Bölümler
Tartışma Alanı & Künye
Pandora hakkında düşüncelerinizi belirtin.
 
Bu dizi hakkında hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan sen ol.
Çevrimiçi
Yukarı Geri Dön