How to Sell Drugs Online (Fast)
2019 -
IMDb: 8.8
0
Konusuna gelecek olursak; Moritz Zimmermann ile Lenny Sander yakın iki arkadaştırlar. Vakitlerinin çoğunu internet sitesi tasarlayarak ya da bilgisayarda oyun oynayarak geçirirler. Bu iki zeki genç kız 20- 25 bin kadar nüfusu olan bir kasabada hayatlarına devam etmektedirler. Lenny tekerli sandalyede hayatını idame ettirmeye çalışan, ölümcül bir hastalığında pençesindedir. Buna rağmen hayat ve enerji doludur. Moritz ise son bir yılını ABD’ de geçirmiştir. Sevdiği kızı bekleyen fakat geldiğinde aradığını bulamayan ve terkedilmekle karşı karşı kalan bir ergen. Moritz’ in kısa arkadaşı ekstazi kullanmaktadır. Mortiz bu sebepten internetten uyuşturucu satmaya başlar. Bu iki genç zamanla anlarlar ki kaybedecekleri çok da fazla bir şeyleri yoktur. Böylelikle suç dünyasına ilk adımlarını atmış olurlar ve olaylar gelişir.

Gerçek bir öyküden esinlenerek ekranlara aktarılan dizi bir Alman yapımı. Suç ve gençlik draması konusuyla komedi dran türünde güzel bir örnektir. Ayrıca senaryonun yaşanmış bir olaydan alınması ile dizi sizi daha ilk bölümden etkilemeyi başarıyor. Dizi süreleri yaklaşık 25- 32 dakika arasındadır. Dizinin yapımcı ve yaratıcıları Philipp Käßbohrer ve Matthias Murmann ikilisi. İlginçtir ki dizinin yarını Arne Feldhusen diğer  yarısını ise Lars Montag yönetmiştir.

Moritz karakterine Maximilian Mundt  hayat vermektedir. Moritz küçük yaşta annesi tarafından terkedilmiştir. Babası ve kardeşi ile yaşayan Moritz oldukça zeki ve girişimci ruhlu bir ergendir. Lenny rolünde ise Danilo Kamber’ i göreceksiniz. Lenny pek taraftar olmasa da kankasını kırmamak ve destek olmak için uyuşturucu işine girecektir.

ÜLKE Almanya
SEZON 2
BÖLÜM 12
TAKİPÇİ 0
ORTALAMA SÜRE: 43:00
TOPLAM SÜRE: 08:24:00
Sezonlar ve Bölümler
Tartışma Alanı & Künye
How to Sell Drugs Online (Fast) hakkında düşüncelerinizi belirtin.
 
Bu dizi hakkında hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan sen ol.
Çevrimiçi
Yukarı Geri Dön