Hakan: Muhafız - The Protector
2018 -
IMDb: 7.0
0
Son yıllarda oldukça popüler olan internet dizilerine bir Türk dizisi daha eklendi. Başrolünü ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy’ un üstlendiği dizinin yayınlanmadan önce servis edilen fragmanları izleyicileri heyecanlardı. Okan Yalabık , Ayça Ayşin Turan , Hazar Ergüçlü, Mehmet Kurtuluş gibi güçlü oyuncu kadrosuna sahip olan dizi yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren büyük ses getirdi. İki sezonu geride bırakan dizi üçüncü sezon için de onay aldı. Senaryoda ünlü ve başarılı Narcos dizisinin Cris Brancato’ nın da imzası var. Dizinin yapımcılığı ise Onur Güvenatam’ a ait. 

Muhafız dizisinin genel hikayesi şu şekildedir; Hakan sıradan biri olarak hayatına devam ederken birden özel güçlere sahip olduğunu ve seçilmiş olduğunu tesadüf eseri öğrenir. Bir süre hayatı alt üst olur. Bir sürü enteresan ve gizemli olaylar sonucunda bu durumu kabullenir. O İstanbul’u korumak zorundadır. Hakan kahraman olmaktan o kadar uzaktır ki bu yeni duruma alışması çok kolay olmayacaktır. Fakat Hakın’ ın seçim şansı yoktur. Avrupa ile Asya’yı birbine bağlayan 15 milyonluk şehrin kaderi artık onun ellerindedir. Geçmişten gelen ölümsüzleri durdurmak zorundadır. Her ne kadar kabullenmek istemese de bu görevi son muhafız olarak yerine getirmek zorundadır. 500 yıl öncesine dayanan sihirli gömleği giyerek süper güçlere ulaşan Hakan’ ın bir yandan yeni duruma adapte olmaya çalışırken diğer yandan ölümsüzlerle savaşmak zorunda kalacaktır. 

İkinci sezonda ise, İstanbul ölümsüzlerin yüzünden yayılan virüsle perişan olurken Faysal ve Rüya kötü emellerine ulaşmanın keyfini yaşamaktadır. Hakan muhafız panzehiri bulma yolunda mücadele verirken Nisan ve Burak’ la tanışır. Üçü birlikte İstanbul’ u kurtarmak için bir mücadeleye başlarlar. Hakan bunların yanında bir de 600 yıldır peşinde olan Vezir’ i bulmaya çalışacaktır. Atalarının yaşadıkları Hakan’ a bu mücadelede yol gösterecektir. 

ÜLKE Türkiye
SEZON 4
BÖLÜM 34
TAKİPÇİ 0
ORTALAMA SÜRE: 43:00
TOPLAM SÜRE: 23:48:00
Sezonlar ve Bölümler
Tartışma Alanı & Künye
Hakan: Muhafız - The Protector hakkında düşüncelerinizi belirtin.
 
Bu dizi hakkında hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan sen ol.
Çevrimiçi
Yukarı Geri Dön