Another Life
2019 -
IMDb: 7.0
0
Hikayemiz, uzaydan gelen tanımlanamayan bir cismin dünyaya inmesi ile başlıyor. Bu cisim dünyaya iner inmez etrafı bir cam ile kaplanarak ekstra korunaklı hale gelir. Konu ile ilgilenen bilim insanları 6 ay boyunca cismin içine girmeyi başaramamışlar fakat cismin uzaya gönderdiği sinyallerin şifresini çözmüşlerdir. Bu doğrultuda hükümet söz konusu cismin sahibi olduğuna inanılan medeniyetin yaşadığı gezegene uzay gemisi gönderme kararı alır. Salvare isimli bu uzay gemisi yola çıkıyor ve aradan bir ay geçiyor.İşler yolunda gitmediğinden dolayı sorumlu yönetici olan Niko Breckinridge geminin yapay zekası tarafından erken uyandırılır.Böylece birçok zorlukla karşılaşılacak olan bir macera başlar. 

Niko, yıllar evvel mürettabatından birçok kişinin ölümü ile sonuçlanan bir uzay yolculuğu yaşanmıştır. Bu sebeple Nİko üzüntü ve suçluluk duygusuyla göreve çıkmama kararı almıştır. Bu travmanın ardından yıllar sonra kızını ve çok sevdiği kocasını dünyada bırakarak bu görevi kabul eder ve uzaya çıkar. 

25 Temmuz 2018 tarihinde izleyici ile buluşan dizi bir uzay draması. Yapımcı koltuğunda Noreen Halpern bulunurken, Sabrina Sherif ve Gorrman Lee yazarlığını üstlenmiş.Gizem, aksiyon, gerilim öğelerini çok güzel harmanlandığı dizi bilim kurgu türündedir. Bölümler 37- 47 dakika arasında değişir. 

ÜLKE ABD
SEZON 2
BÖLÜM 20
TAKİPÇİ 0
ORTALAMA SÜRE: 43:00
TOPLAM SÜRE: 14:00:00
Sezonlar ve Bölümler
Tartışma Alanı & Künye
Another Life hakkında düşüncelerinizi belirtin.
 
Bu dizi hakkında hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan sen ol.
Çevrimiçi
Yukarı Geri Dön